Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Molnár Zsolt, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI molnar.zsolt [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 109
Zimmermann Zita ÖBI zimmermann.zita [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Frank Tamás ÖBI frank.tamas [at] ecolres.hu
124
Mojzes Andrea, PhD ÖBI mojzes.andrea [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
Török Katalin, PhD, csoportvezető ÖBI torok.katalin [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Luka-Hercz Veronika ÖBI
+36 28 360-122, 360-147
Szabadkai Erika ÖBI szabadkai.erika [at] ecolres.hu
+36 28 360-122 /144
Báthori Ferenc ÖBI bathori.ferenc [at] ecolres.hu
Engel Rita Ph.D. ÖBI engel.rita [at] ecolres.hu
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
József Júlia ÖBI jozsef.julia [at] ecolres.hu
Turányik Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Línzembold Csongor ÖBI
Ónodi Gábor, PhD (botanikus) ÖBI onodi.gabor [at] ecolres.hu
+36 28 360-122 / 159
Nagy Gergely ÖBI nagy.gergely [at] ecolres.hu
Kopena Renáta, PhD ÖBI kopena.renata [at] ecolres.hu
Bartha Sándor, PhD ÖBI bartha.sandor [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 161
Kiss Réka, PhD ÖBI kiss.reka [at] ecolres.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: