Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Lehoczky Anita ÖBI lehoczky.anita [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 126
Tóth Zsófia ÖBI
Kuska Éva ÖBI kuska.eva [at] ecolres.hu
06-28-360-122 / 141
Csákvári Edina ÖBI csakvari.edina [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
Lunk Gergely ÖBI lunk.gergely [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 135
Krenhardt Katalin ÖBI krenhardt.katalin [at] ecolres.hu
Turányi Józsefné ÖBI
Somogyvári Szilvia ÖBI
Bajusz Tamás, ügyvezető igazgató ÖBI bajusz.tamas [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 140
Gallé-Szpisjak Nikolett ÖBI szpisjak.nikolett [at] ecolres.hu
Torma Attila ÖBI torma.attila [at] ecolres.hu
Somay László ÖBI somay.laszlo [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Botta-Dukát Zoltán, az MTA doktora, főigazgató-helyettes ÖBI botta-dukat.zoltan [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Pálházi Valéria ÖBI palhazi.valeria [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Szigeti Viktor ÖBI szigeti.viktor [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 254
Valkó Orsolya, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI valko.orsolya [at] ecolres.hu
Csete Ákos ÖBI
Pethő Éva ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: